Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.


Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

fotoondra 

Oblíbená alba

Alba, která má fotoondra v oblíbených

reklama

58 fotek, 7.6.2015, 49 zobrazení, 4 komentáře
39 fotek, 16.5.2015, 420 zobrazení, 259 komentářů | architektura
...aneb od lesního zámečku přes psychiatrickou léčebnu do propadliště dějin...

Vilu ve stylu lesního zámečku nechal v severočeském Dubí postavit v 2.půli 19. století místní továrník a zakladatel klimatických lázní Anton Tschinkel. O osudu výstavné vily po úpadku Tschinkelova podnikání se moc neví. Během 2.sv. války zde byla škola, po válce se zde léčila tuberkulóza. V roce 1957 byl dům přestavěn na dětskou psychiatrickou léčebnu. O děti pečovaly řádové sestry, a lékaři zde v 60.letech experimentovali s elektrošoky, LSD, a po jeho zákazu s holotropním dýcháním. (Tyto metody nebyly ovšem tehdy nijak vyjímečné.) Léčebna byla uzavřena v roce 1983 a od té doby budova už jen chátrá a chátrá. Mimochodem, je prý na prodej, tak kdyby měl někdo zájem…
69 fotek, 3.1.2015, 1 316 zobrazení, 226 komentářů | dokumenty, lidé, města, ostatní
74 fotek, zima 2014/2015, 6 592 zobrazení, 2 391 komentářů | architektura, cestování, krajina, kultura, příroda
Poznávací zájezd CK Geos Travel. Tento zájezd, který absolutně neměl chybu, vedli a o nás se příkladně starali dva vedoucí: Tomáš Malý, vynikající organizátor, znalec Ománu a nevyčerpatelný zdroj životní energie a dobré nálady, a Jan Neubauer, chodící encyklopedie islámu, politické, ekonomické a kulturní historie islámských států, jenž k našemu prospěchu i úspěšnému průběhu zájezdu ve styku s domorodci využíval arabštinu, kterou dokonale ovládal..
Fotky (abecedně): Honza, Jana, Pavel, Sylva. Jednu fotku jsem stáhl z internetu
11 fotek, 29.11.2014, 310 zobrazení, 173 komentářů
6 fotek, září 2014, 1 359 zobrazení, 4 komentáře | architektura, dokumenty, vesnice
51 fotek, říjen 2014, 39 zobrazení, 15 komentářů
71 fotek, červenec 2014, 12 017 zobrazení, přidat komentář | cestování, rodina-přátelé, širokoúhlé
71 fotek, květen 2014, 3 464 zobrazení, 2 335 komentářů | architektura, cestování, města, širokoúhlé
Virtuální procházka po ostrovech Malta a Gozo, která představuje drastický výběr z fotek, které jsme udělali na poznávacím zájezdu na maltské ostrovy. Zájezd organizovala CK Ars Viva a s přehledem jej vedl Dr. Zdeněk Pazdera, vynikající znalec evropské kulturní historie.
Album obsahuje mimo jiné také několik interaktivních 3D panoramatických snímků, které jsem vytvořil pomocí programu Microsoft Photosynth. Tyto 3D panoramatické snímky jsou dostupné přes link (odkaz), který je v PRVNÍM komentáři pod obrázkem (tím je zpravidla, leč ne vždy, totéž nebo podobné panoráma, avšak ve "statické" formě, vytvořené v programu Zoner Photo Studio 16). Po klepnutí tlačítkem myši na link by se měl po chvíli zobrazit panoramatický obrázek s klávesami (všechny též na fyzické klávesnici počítače) pro navigaci ve fotce (+ pro zvětšení, šipkové klávesy? pro pohyb v obrázku). Doporučuji před projížděním panoramatu jedenkrát až dvakrát stisknout klávesu + (plus).
Na serveru Photosynth jsem přihlášen jako „abue1o“ (místo písmena L je jednička).
Photosynth je propojen s mapovým serverem Bing. Pod každou 3D panoramatickou fotkou vytvořenou v tomto programu se vlevo dole zobrazí výsek mapy s lokalitou představenou na fotce. Pomocí myši si výsek mapy můžete zvětšit a přesunovat. Můžete se přesunout na libovolné místo na zeměkouli, kde jste už byli nebo kam se chystáte, a prohlédnout si tam panoramata provedená Vašimi předchůdci (jsou označena zelenými kroužky)
Autoři fotek (podle abecedy): Jana, Pavel, Sylva

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.